XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 13.10.2019 r.

12/10/2019 Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie!

1. Dzisiaj XIX Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na fundusz papieski.

Dzisiaj swoje imieniny obchodzi Ks. Biskup Edward. Pamiętajmy o modlitwie w Jego intencji.

2. W środę (16.10) 41. Rocznica wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową

3. W piątek święto św. Łukasza. Modlimy się za pracowników służby zdrowia.

4. Przyszła niedziela to Niedziela Misyjna, rozpoczynająca Tydzień Misyjny. Składka przeznaczona na misje.

5. W tygodniu wspominamy:

- wtorek – św. Teresy od Jezusa

- środa – św. Jadwigi Śląskiej

- czwartek – św. Ignacego Antiocheńskiego

- piątek – św. Łukasza Ewangelisty

6. W piątek po różańcu spotkanie KSM – zapraszam młodzież z naszej parafii.

4. Msze święte w naszym kościele w dni powszednie o godz. 17.00. po Mszy św. różaniec – zapraszam wszystkich do uczestniczenia w nabożeństwach różańcowych.

W przyszłą niedzielę różaniec po każdej Mszy św.

5W czwartek po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego – zapraszam chętne osoby do udziału (w trakcie spotkania odmawiane są nieszpory i rozważana jest Liturgia Słowa z najbliższej niedzieli)

6.  Msze św. w tygodniu: o godz. 17.00,

niedziela – 7.30, 10.30, 16.00

7.  Intencje Mszalne:

(1) O błogosławieństwo Boże i Dary Ducha Świętego dla Nauczycieli i Pracowników  z naszej Szkoły

(2) + Marian Małecki – od swatów z Wysokiej Głogowskiej – poza parafią

Wtorek – 17.00

(1) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Beaty w 40 urodziny

(2) + Marian Małecki – od rodziny Ciura i Poźniak – poza parafią

(1) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Joanny i Piotra w rocznicę ślubu

(2) + Marian Małecki – od Róży św. Teresy – poza parafią

Czwartek 17.00

(1) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla
o. Leszka Wilczaka z okazji urodzin

(2) + Marian Małecki – od rodziny Jakubowskich z Krakowa – poza parafią

Piątek – 17.00

(1) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Danuty w 60 urodziny – od dzieci

(2) + Marian Małecki – od Dyrekcji i współpracowników żony z MOPS Rzeszów – poza parafią

Sobota – 17.00

(1) + Roman Kot – od siostry Jolanty z rodziną

7.30: (1) Za Parafian

10.30: + Marian Wilk

16.00: ++ Aniela i Eugeniusz Niewitała, i zmarli z rodziny Niewitała, Paluch, Drupka, Piekło

15 października 2019 o godzinie 17:00 na Cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie odbędzie się pogrzeb Dzieci Utraconych, których ciała znajdują się w rzeszowskich szpitalach. Przypominamy również, że w tym samym dniu o godzinie 20:00 w kościele św. Józefa w Rzeszowie na Staromieściu odbędzie się wieczór modlitewny dla rodziców Dzieci Utraconych.

Parafia pw. św. Jana Pawła II w Rzeszowie (ul. św. Kingi 5) zaprasza wszystkich chętnych gitarzystów do wspólnego zagrania na gitarach utworu „Barka”. Wydarzenie będzie miało miejsce w niedzielę 20 października br., po sumie odpustowej o godz. 11.30.

Duszpasterstwo Akademickie „Wieczernik” działające przy parafii Chrystusa Króla w Rzeszowie serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na szkołę modlitwy karmelitańskiej. Spotkania będą się odbywać od października 2019 r. do czerwca 2020 r. w trzecie środy miesiąca o godz. 20. Szkołę modlitwy poprowadzi o. Marcin Fizia, karmelita.