Życzenia świąteczne

11/04/2020 Ogłoszenia parafialne

Drodzy Parafianie!
Wielkanoc jest świętem nowego stworzenia. Jezus zmartwychwstał i już nie umiera. Otworzył bramy do nowego życia, w którym nie ma już choroby ani śmierci. Wprowadził człowieka w samego Boga. Benedykt XVI
W tę wyjątkową Wielka Noc, gdy wpatrujemy się w Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego, który zwyciężył śmierć, pragniemy podzielić się najserdeczniejszymi życzeniami z Wami wszystkimi.
Mimo że, ta Wielkanoc w swoim zewnętrznym wymiarze jest inna niż poprzednie, przepełniona większą troską o siebie i innych, budząca niepokój o zdrowie i życie ze względu na epidemię, zachęcamy abyśmy zgłębiając wciąż na nowo nieskończone Miłosierdzie Boga, który tak umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy , kto w Niego wieży nie zginął ale miał życie wieczne (J 3, 16) patrzyli w przyszłość z nadzieją która wypływa od Jezusa Zmartwychwstałego i radowali się uczestnictwem w tym niepojętym misterium Bożej Miłości.
Pragniemy życzyć obfitości darów paschalnych na Święta i kolejne dni i miesiące roku, które będą przynosić nam kolejne zadania do realizacji i stawiać wyzwania, które dadzą nam okazję do tego, byśmy zaświadczyli o naszej wzajemnej miłości.
Niech ten paschalny dar jakim jest Jezus Chrystus Zmartwychwstały, wzmacnia waszą wiarę, rozpala nadzieję i pokój ducha, i obdarza miłością, która wszystko znosi, wszystko przetrzyma i nigdy nie ustaje.
Niech Chrystus Ukrzyżowany i Zmartwychwstały, Odkupiciel człowieka, nieustannie błogosławi Wam wszystkim, a Maryja niech wyprasza potrzebne łaski, byśmy sprostali zadaniu głoszenia Dobrej Nowiny i wezwaniu do niesienia świadectwa Miłości.
Z darem modlitwy ks. Andrzej i ks. Krzysztof