Życzenia Noworoczne!

30/12/2023 Ogłoszenia parafialne

Drodzy Parafianie i Wy wszyscy pochodzący za naszej  parafii a rozsiani po wszystkich zakątkach świata.

Mijający Rok Pański 2023, między innymi przyniósł dla Kościoła Powszechnego dar beatyfikacji Rodziny Ulmów.

Dla naszej parafii był tez rokiem wyjątkowym. Obchodziliśmy go w duchu dziękczynienia za 40 lat istnienia naszej parafii. Najważniejszym wydarzeniem w 40 letniej historii naszej parafii była Konsekracja kościoła i ołtarza, która dokonała się 19 listopada br., przez posługę ks. bpa Jana Wątroby Ordynariusza naszej Diecezji. Wtedy miało też miejsce umieszczenie relikwii Błogosławionych Męczenników z Markowej w ołtarzu naszego kościoła.

Wyrażam Wam wielką wdzięczność Drogie Parafianki i Drodzy Parafianie za troskę o wszystko co związane jest z naszą parafią w wymiarze duchowym i materialnym.

Drogie Parafianki i Drodzy Parafianie!

Jutro rozpoczniemy Rok Pański 2024. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć jaki on będzie i co wydarzy się w naszym życiu. Ufamy, że będzie dla nas czasem błogosławionym.

Na progu Nowego Roku po raz kolejny cytując słowa z Księgi Liczb:  Niech cię Pan błogosławi i strzeże.  Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem. Lb 6, 24-26,

w Nowym Roku 2024, życzę Każdej i Każdemu z Was – obfitości Bożych Darów.

Niech nasza Patronka Święta Jadwiga Królowa, Święty Brat Albert, Święty Jan Paweł II, Błogosławiona Rodzina Ulmów, wypraszają nam wszystkim potrzebne dary na drodze świętości.

z serca Wam błogosławię

Wasz proboszcz ks. Andrzej