XXVII Niedziela Zwykła 04.10.2020 r.

03/10/2020 Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie!

1. W tygodniu wspominamy:

- poniedziałek – św. Faustyny Kowalskiej

- środa – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

2. W niedzielę 11 października wypada XX Dzień Papieski.

Zbiórka do puszek na fundusz papieski.

3. W czwartek 8 dzień miesiąca, Nowenna do naszej patronki św. Jadwigi Królowej

4. Różaniec codziennie po Mszy św. – zapraszam wszystkich do uczestniczenia w nabożeństwach różańcowych.

W niedzielę różaniec po każdej Mszy św.

6. Msze św. w tygodniu: 17.00; niedziela – 7.30, 10.30, 16.00

(1) + Marian Wilk (4 rocznica śmierci)

Wtorek – 17.00

(1) + Wojciech Gunia – od Agnieszki i Michała

Środa –  17.00

(1) + Wojciech Gunia – od chrześnicy Dominiki

Czwartek – 17.00

(1) + Wojciech Gunia – od Lucyny i Stanisława Ożóg

Piątek 17.00

(1) + Wojciech Gunia – od Lucyny i Stanisława Ożóg

Sobota – 17.00

(1) + Bronisław Staszowski (11 rocznica śmierci)

7.30: (1) Za Parafian

(2) Gr. + Wojciech Gunia – od Ireny i Marka Sala z rodziną – poza parafią – początek

(3) + Wojciech Gunia – od Leszek Jastrząb z rodziną – poza parafią

10.30: + Józef Urban

16.00: Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Zofii i Edwarda Drzał w 50 rocznicę ślubu, i o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

Informujemy, że w tym roku ze względu na sytuację z koronawirusem RZESZOWSKI KONCERT PAPIESKI w Filharmonii Podkarpackiej organizowany przez Księdza Biskupa Jana Wątrobę i Prezydenta Miasta Rzeszowa Tadeusza Ferenca będziemy mogli obejrzeć tylko on-line. Zapraszamy więc na transmisję w niedzielę, 11 października br. o godzinie 17:00 na kanały Estrady Rzeszowskiej (fb Estrady oraz YouTube Estrady). W związku z tym wcześniejsze ogłoszenie o rozprowadzaniu biletów na ten koncert w parafiach rzeszowskich jest nieaktualne.

Rzeszowska Policja zwraca się z apelem i prosi, aby przestrzegać obostrzeń sanitarnych wynikających z faktu, że miasto Rzeszów znalazło się w tzw. strefie żółtej. Chodzi przede wszystkim o zakrywanie ust i nosa wewnątrz budynków oraz zachowywanie dystansu społecznego i przestrzeganie liczby uczestników podczas imprez rodzinnych.

Katolicka wspólnota Odnowy w Duchu Świętym MIRIAM zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary, czyli cykl 8-cotygodniowych spotkań, aby odnowić swoją wiarę. Rozpoczęcie we wtorek, 6 października, o godz. 18.30   w DD Tabor na ul. Połonińskiej. Szczegóły na plakacie, który przesyłam w załączeniu.