XXII Niedziela Zwykła 28.08.2022 r.

27/08/2022 Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie !

1. W czwartek 1 września, rozpoczęcie roku szkolnego. W naszym kościele Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 9.00. Serdecznie zapraszam Dzieci i Młodzież wraz z Rodzicami, Dyrekcję, Nauczycieli i Pracowników Naszej Szkoły na wspólna modlitwę.

W czwartek 83 rocznica wybuch II wojny światowej – pamiętajmy w naszej modlitwie o tych którzy zginęli w czasie wojny i prośmy Boga o pokój na świecie.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W czwartek różaniec o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii o godz. 17.30 poprowadzi Koło Przyjaciół WSD w Rzeszowie

W piątek o 17.30 różaniec o trzeźwość w naszej parafii – poprowadzi  Caritas.

Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie pół godziny przed Mszą św. –  w piątek od godz. 17.00.

Zapraszam do skorzystania ze spowiedzi w ciągu tygodnia i nie odkładania jej na ostatnią chwilę. Szczególnie zachęcam dzieci i młodzież, aby przystąpiła do spowiedzi przed rozpoczęciem roku szkolnego.

W piątek od godz. 8.00 odwiedzę chorych – proszę w zakrystii lub telefonicznie  zgłaszać Tych chorych, którzy  chcą przystąpić do sakramentu pokuty i przyjąć Komunie św. (odwiedzę tylko Tych którzy zostaną zgłoszeni)

W piątek o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu – zapraszam do adoracji.

W sobotęMsza św., nabożeństwo pierwszosobotnie i zmiana tajemnic różańcowych o godz. 18.00 – po Mszy św. procesja różańcowa z figurą Matki Bożej Fatimskiej –- różaniec poprowadzi Róża św.  Jana Pawła II – serdecznie zapraszam.

3. We wtorek po Mszy św. spotkanie Rady Duszpasterskiej.

4. Msze św. w tygodniu: 18.00; czwartek – 9.00 i 18.00; piątek – 7.00 i 18.00; niedziela – 7.30, 10.30, 16.00

Niedziela:

- o godz. 7.00 Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

- o godz. 10.00 Różaniec – poprowadzi Róża św. Alberta Chmielowskiego

- o godz. 15.45 – Koronka do Miłosierdzia Bożego

Poniedziałek – 18.00;

(1) O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Karoliny i Tomasza Kot i Ich dzieci – od siostry Agnieszki z rodziną

(2) + Krzysztof Skiba – od bliższych i dalszych sąsiadów – poza parafią

Wtorek – 18.00;

(1) O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Karoliny i Tomasza Kot i Ich dzieci – od siostry Sylwii z mężem

(2) + Krzysztof Skiba – od bliższych i dalszych sąsiadów – poza parafią

Środa – 18.00;

(1) O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Karoliny i Tomasza Kot i Ich dzieci – od babci

(2) + Krzysztof Skiba – od Barbary i Michała Skóra – poza parafią

Czwartek – 9.00 O błogosławieństwo Boże dla: Nauczycieli, Uczniów, Rodziców, Pracowników Naszej Szkoły w nowym roku szkolnym, i o błogosławieństwo dla emerytowanych Pracowników Szkoły.

18.00;

(1) O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Antoniego w 1 urodziny – od rodziców chrzestnych

(2) + Krzysztof Skiba – od Beaty Kowal koleżanki ze Szkoły Podstawowej – poza parafią

Piątek – 7.00