XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 12.08.2018 r.

11/08/2018 Ogłoszenia parafialne

Informacje duszpasterskie!

1. W środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Msze św. w naszym kościele jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów, a na Sumie poświęcenie wieńców dożynkowych.

2. We wtorek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe

3. Msze św. w tygodniu: godz. 18.00; Środa 7.30, 10.30, 16.00; Niedziela 7.30, 10.30, 16.0

(1) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Mariusza w 40 urodziny

(3) + Teresa Grzesik – od uczestników pogrzebu – poza parafią

(1) + Dariusz Ruszel (6 rocznica śmierci)

7.30 (1) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Jana w 10 urodziny

10.30 (1) Za Parafian

(2) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla pszczelarzy z naszej parafii

16.00 Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Małgorzaty i Mariana w 30 rocznicę ślubu

Czwartek 18.00

(1) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Agnieszki i Daniela w 13 rocznicę ślubu, i ich dzieci

Piątek – 18.00:

(1) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Martyny w 18 urodziny

Sobota – 18.00:

(1) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla LKS Leśna: Zarządu, Zawodników i Kibiców

(2) Gr. + Roman Wołoszyn – poza parafią

7.30: (1) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Aleksandra w 2 urodziny

10.30 ++ Stanisław i Tadeusz Bielak

16.00 Za Parafian

1. Kustosz Sanktuarium bł. Ks. Władysława Findysza w Nowym Żmigrodzie zaprasza na odpust w dniu 23 sierpnia. Uroczystej sumie odpustowej o godz. 11.00 będzie przewodniczył ks. bp Edward Białogłowski.

2 W dniach 1-2 września br. odbędzie się doroczna pielgrzymka rolników na Jasną Górę połączona z Ogólnopolskim Świętem Dziękczynienia Bogu za Plony. Uroczysta Suma z błogosławieństwem wieńców pod przewodnictwem ks. abpa Marka Jędraszewskiego w niedzielę, 2 września br. o godz. 11.00.

3 1 września br. w Niepokalanowie odbędzie się inauguracja Światowego Centrum Modlitwy o Pokój. Uroczysta Msza św. oraz poświęcenie Kaplicy Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu – „Gwiazdy Niepokalanej” o godz. 12.00.

4 Od 18 września br. w parafiach, w których istnieje oddział KSM odbywać się będzie peregrynacja relikwii św. Stanisława Kostki.

5 We wrześniu rozpocznie się kolejny cykl przygotowań osób dorosłych do przyjęcia sakramentów inicjacji chrześcijańskiej. Bliższych informacji udzielają: ks. Wiesław Rafacz i ks. Tomasz Bać. Informacje są też dostępne na stronie: www.katechumenat.rzeszow.pl.