XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.06.2019 r.

29/06/2019 Ogłoszenia parafialne

Informacje duszpasterskie!.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W czwartek różaniec o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii o godz. 17.30 poprowadzi Koło Przyjaciół WSD w Rzeszowie

W piątek o 17.30 różaniec o trzeźwość w naszej parafii – poprowadzi Caritas

Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie pół godziny przed Mszą św. –  w piątek od godz. 17.00.

Zapraszam do skorzystania ze spowiedzi w ciągu tygodnia i nie odkładania jej na ostatnią chwilę.

W piątek od godz. 8.00 odwiedzę chorych.

W sobotęMsza św., nabożeństwo pierwszosobotnie i zmiana tajemnic różańcowych o godz. 18.00 – po Mszy św. procesja różańcowa z figurą Matki Bożej Fatimskiej (udamy się na cmentarz) –- różaniec poprowadzi Róża św. Hiacynty i Franciszka – serdecznie zapraszam.

Proszę Strażaków o zabezpieczenie przejścia – Bóg zapłać!

2. . Msze św. w tygodniu: o godz. 18.00, niedziela – 7.30, 10.30, 16.00

3.  Intencje Mszalne:

(1) ++ Maria i Jan, Stanisław

(2) + Wiktoria Kopeć – od Doroty i Janusza Kaszyckich – poza parafią

Wtorek – 18.00

(1) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i silna wiarę dla Dominika, Pawła, Jolanty, Karoliny i ich rodzin

(2) + Wiktoria Kopeć – od Janusz Kopeć z rodziną – poza parafią

(1) ++ Tadeusz, Władysława (f) i Julian Dudek; Stanisława (f) Bojda

(2) + Wiktoria Kopeć – od sąsiadów – poza parafią

Czwartek – 18.00

(1) + Stanisława (f) Gancarz

(2) + Wiktoria Kopeć – od synowej Marty z córkami – poza parafią

Piątek – 18.00

(1) + Władysław Kotula

(2) + Anna Koryl (1 rocznica śmierci)

(3) + Wiktoria Kopeć – od Marii i Kazimierza Jałówka z rodziną – poza parafią

Sobota – 18.00

(1) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Sióstr z Róży św. Anny i za zmarłe Siostry z Róży

(2) + Wiktoria Kopeć – od  Firmy Jeziorek-Dziubek – poza parafią

7.30: (1) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Joanny i Pawła w 1 rocznicę ślubu – od rodziców

(2) + Wiktoria Kopeć – od kolegów z pracy syna Wiesława – poza parafią

10.30: (1) ++ Bronisława f) i Władysław (rocznica śmierci) Kubala

(2) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Janiny i Jana Kapłan w 50 rocznicę ślubu – od dzieci

Diecezjalne Studium Organistowskie w Rzeszowie ogłasza nabór kandydatów na rok szkolny 2019/2020. Szczegółowe informacje na temat wymaganych dokumentów, przyjęcia, można uzyskać w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie, ul. Witolda 11a od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 -13.00 tel. (17) 871-24-00 lub (17) 871-24-03. Informacje są podane na stronie studium www.dsorzeszow.pl oraz na plakacie. Zgłoszenia przyjmowane są do 21 września bieżącego roku w sekretariacie Instytutu. Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się 21 września (w sobotę) o godz. 9.00 w budynku Instytutu Teologiczno-Pastoralnego.

Opiekun kościoła w Hucie Polańskiej serdecznie zaprasza na uroczystość odpustową ku czci św. Jana z Dukli połączoną z wprowadzeniem relikwii św. Jana Pawła II pod przewodnictwem Biskupa Edwarda Białogłowskiego. Uroczystość odbędzie się w niedzielę 7 lipca br. o godz. 14.

OO. Franciszkanie z Niepokalanowa zapraszają na Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi, które odbędzie się w dniach od 6 do 22 sierpnia 2019 r.