XII Niedziela Zwykła 23.06.2024 r.

22/06/2024 Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie!

1. Dzisiaj Dzień Ojca – pamiętajmy w modlitwie o wszystkich Ojcach z naszej parafii.

4. Jutro 24 czerwca, Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

2. W sobotę (29 czerwca) Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00

- składka na potrzeby Stolicy Apostolskiej

3. Czerwiec to miesiąc w szczególny sposób poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Codziennie po Mszy św. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W każdą niedzielę czerwca nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po każdej Mszy św.

4. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” i Green Office Ecologic organizują zbiórkę elektrośmieci. Zebrane środki zostaną przeznaczone na pomoc misjonarzom.

W naszej parafii odbiór elektrośmieci będzie miał miejsce 25 czerwca (wtorek). Zachęcam wszystkich, którzy posiadają w domu zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne o wsparcie tej akcji. Elektrośmieci będzie można składać od  24 – 25 czerwca – do godz. 9.00 – na parkingu przed plebanią.

5. W poniedziałek 1 lipca przypada w naszej parafii Adoracja Najświętszego Sakramentu. Odbywają się one cyklicznie w kolejnych parafiach naszej diecezji. Zapraszam do wzięcia udziału w Adoracji Najświętszego Sakramentu
od godz. 15.00 do 18.00.
Znajdźmy chwilę czasu na modlitwę.

O godz. 15.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Miłosierdzia Bożego.

W szczególności zapraszam do adoracji Róże Różańcowe i wszystkich zaangażowanych w grupach duszpasterskich.

6. Niedziela:

- o godz. 7.00 Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

- o godz. 10.00 Różaniec – poprowadzi Róża św. św. Jana Pawła II

- o godz. 15.45 koronka do Miłosierdzia Bożego

7. Msze św. w tygodniu:  18.00; sobota 7.00 i 18.00; niedziela – 7.30, 10.30, 16.00

Poniedziałek – 18.00:

(1) ++ Bronisława (f) i Leon Lepionka

(2) + Tadeusz Gołojuch – od Stefani Tracz – poza parafią

(3) + Stanisław Kłonicki – od Zofii Dudek –  poza parafią

(4) + Aniela Pieczonka – od rodziny Pasternak – poza parafią

(1) + Jan Piekło

(2) + Tadeusz Gołojuch – od Janiny Miś z mężem – poza parafią

(3) + Stanisław Kłonicki – od Natalii i Pawła Małeckich –  poza parafią

(4) + Aniela Pieczonka – od Władysławy Iwaszek i rodziny Kłeczek – poza parafią

Środa – 18.00:

(1) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo błogosławionej Rodziny Ulmów dla Janiny

(2) + Tadeusz Gołojuch – od Eweliny Wilczak z rodziną – poza parafią

(3) + Stanisław Kłonicki – od Iwony i Janusza Lepionka z Medyni Łańcuckiej –  poza parafią

(4) + Aniela Pieczonka – od rodziny Tomaka – poza parafią

Czwartek – 18.00:

(1) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo błogosławionej Rodziny Ulmów dla Eugeniusza w 60 urodziny – od Chóru Parafialnego

(2) + Tadeusz Gołojuch – od Julian Gołojuch – poza parafią

(3) + Stanisław Kłonicki – od Lucyny i Wiesława Reguła z Medyni Łańcuckiej –  poza parafią

(4) + Aniela Pieczonka – od Marii – poza parafią

Piątek – 18.00:

(1) ++ Michał, Stanisław, Władysław Pilińscy – od siostry

(2) + Tadeusz Gołojuch – od Julian Gołojuch – poza parafią

(3) + Stanisław Kłonicki – od Janiny i Andrzeja Migut –  poza parafią

(4) + Aniela Pieczonka – od chrześnicy Marty – poza parafią

Sobota – 7.00

(1) ++ Jan, Maria, Stanisław

(2) + Tadeusz Gołojuch – od Anny i Dominika Dróżdż – poza parafią

(3) + Stanisław Kłonicki – od koleżanek córki Kazimiery z LIVEO MEBLE –  poza parafią

(4) + Aniela Pieczonka – od chrześnicy Zofii Chłanda – poza parafią

18.00:

+ Michał Piliński i zmarli z rodziny

Niedziela – 7.30

(1) Za Parafian

(2) + Tadeusz Gołojuch – od kolegów z pracy syna – poza parafią

(4) + Aniela Pieczonka – od chrześnicy Zofii Chłanda – poza parafią

10.30: (1) + Emilia Skawińska (4 rocznica śmierci)

(2) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo błogosławionej Rodziny Ulmów dla Eugeniusza w 60 urodziny i Lucyny – od córek z rodzinami

16.00: ++ Anna i Walenty (rocznica śmierci) Kłoniccy

Ogłoszenie społeczne!

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY ARTYSTYCZNE!

TEMAT: POSTACIE ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 8 do 18 lat na wyjątkowe warsztaty artystyczne, które odbędą się w dniach: 28-29 czerwca 2024 r. w budynku Klubu Sportowego w Wólce Podleśnej.

Techniki wykonywania prac: tusz i farby

Zgłoszenia oraz wszelkie zapytania odnośnie warsztatów przyjmujemy pod numerem telefonu 608 446 389 (Ewelina Urban) do 26 czerwca 2024 r. lub do wyczerpania wolnych miejsc.