Odpowiedzialność za siebie i innych

01/04/2021 Ogłoszenia parafialne

Stosując się do rozporządzeń organów państwowych z 25 marca br., które od 27 marca (sobota), ograniczyły ilość osób mogących jednocześnie przebywać na nabożeństwach w kościele do 1 osoby na 20 m2, zachęcam wszystkich do codziennej modlitwy w rodzinach  i uczestniczenia w niedzielnej Mszy św. i nabożeństwach za pośrednictwem mediów.

W naszym kościele w czasie nabożeństwa może przebywać 30 osób z zachowaniem dystansu społecznego – minimum 1,5 m i przy zakrytym nosie i ustach (maseczka). Po uzyskaniu odpowiedniej liczby osób w kościele, będzie wywieszona informacja, aby pozostać na nabożeństwie na zewnątrz świątyni. Można uczestniczyć w nabożeństwie na zewnątrz kościoła z zachowaniem zasad sanitarnych.

Proszę o dostosowanie się do tych wymagań.

Pozdrawiam ks. Andrzej