KOMUNIKATY

25/03/2020 Ogłoszenia parafialne

W związku z  rozporządzeniem Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 24 marca br, do 11 kwietnia we Mszach Św., pogrzebach, ślubach, chrztach może uczestniczyć tylko 5 osób.

Na Mszy św. uczestniczą Ci którzy zamawiali intencję, lub najbliższa rodzina z zachowaniem ilości wszystkich uczestników do 5 osób.

Zgodnie z decyzją Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali w naszym  kościele zostają odwołane. . Zachęcam do odprawiania tych nabożeństw indywidualnie lub w rodzinie, bądź też uczestnicząc w nich przez środki społecznego przekazu. Zachęcam do słuchania Mszy Św. transmitowanych przez media.

Łączę się w modlitwie razem z Wami i zachęcam do modlitwy Różańcowej każdego dnia o godz. 20.30.

Wszystkich was serdecznie pozdrawiam ks. Andrzej