ŻYCZENIA WIELKANOCNE

20/04/2019 Ogłoszenia parafialne

Drodzy Parafianie i Wy wszyscy, którzy pochodzicie z naszej parafii!

W tę wyjątkową Wielka Noc, gdy wpatrujemy się w Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego, który zwyciężył śmierć, pragnę podzielić się najserdeczniejszymi życzeniami z Parafianami i tymi wszystkimi, którzy pochodzą z naszej parafii a mieszkają poza parafią – w Polsce i poza jej granicami.

Zgłębiając wciąż na nowo nieskończone Miłosierdzie Boga, który tak umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy , kto w Niego wieży nie zginął ale miał życie wieczne (J 3, 16) i radując się uczestnictwem w tym niepojętym misterium Bożej Miłości, pragnę życzyć obfitości darów paschalnych na Święta i kolejne dni i miesiące roku, które będą przynosić nam kolejne zadania do realizacji i stawiać wyzwania, które dadzą nam okazję do tego, byśmy zaświadczyli o naszej wzajemnej miłości.

Niech Chrystus Ukrzyżowany i Zmartwychwstały, Odkupiciel człowieka, nieustannie błogosławi Wam wszystkim, a Maryja niech wyprasza potrzebne łaski, byśmy sprostali zadaniu głoszenia Dobrej Nowiny  i wezwaniu do niesienia świadectwa Miłości.

Z darem modlitwy  ks. Andrzej