XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 06.10.2019 r.

05/10/2019 Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie !

1. We wtorek 8 dzień miesiąca, Nowenna do św. Jadwigi Królowej – po Mszy św. ucałowanie relikwii i spotkanie Akcji Katolickiej – serdecznie zapraszam.

2. W niedzielę 13 października wypada XIX Dzień Papieski, o godz. 9.50 w naszym kościele dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Wólce Podleśnej wraz z parafialną Scholą przedstawią montaż słowno-muzyczny

Zbiórka do puszek na fundusz papieski.

2. W tygodniu wspominamy:

- poniedziałek – NMP Różańcowej

3. W niedzielę, 13 października br., przeżywać będziemy imieniny Ks. Biskupa Edwarda. Prosimy o modlitwę w Jego intencji.

4. Msze święte w naszym kościele w dni powszednie o godz. 17.00. po Mszy św. różaniec – zapraszam wszystkich do uczestniczenia w nabożeństwach różańcowych.

W przyszłą niedzielę różaniec po każdej Mszy św.

5.  W czwartek po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego – zapraszam chętne osoby do udziału (w trakcie spotkania odmawiane są nieszpory i rozważana jest Liturgia Słowa z najbliższej niedzieli)

6.  Msze św. w tygodniu: o godz. 17.00,

niedziela – 7.30, 10.30, 16.00

7.  Intencje Mszalne:

(1) Dziękczynna z prośba o błogosławieństwo Boże dla Elżbiety Bojda w 60 urodziny – od męża i dzieci

(2) O łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla Mieczysława

(3) + Marian Małecki – od rodziny Bazanów z córkami – poza parafią

Wtorek – 17.00

(1) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Józefa

(2) O łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla Mieczysława

(1) ++ Maria Grzesik (4 rocznica śmierci) i Stanisław (23 rocznica śmierci) – od Zofii i Władysława

(2) + Marian Małecki – od córki z rodziną – poza parafią

Czwartek 17.00

(1) ++ Stanisław Lech (20 rocznica śmierci) i Jan Kisała

(2) + Marian Małecki – od syna z rodziną – poza parafią

Piątek – 17.00

(1) O błogosławieństwo Boże w dniu urodzin

(2) + Marian Małecki – od braci Stanisława i Janusza – poza parafią

Sobota – 17.00

(1) ++ Władysława (f) i Józef Malec

(2) + Marian Małecki – od rodziny Bochenek – poza parafią

7.30: (1) Teresa i Mieczysław Grzesik – od córki z mężem

(2) + Marian Małecki – od Emilii Urban z rodziną – poza parafią

10.30: + Janina Cyrek – od córki Katarzyny z mężem

W związku z dniem św. Łukasza, Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza wszystkich kapelanów i środowisko medyczne w niedzielę, 20 października 2019 r., na godz. 15.00 do kościoła parafialnego w Mrowli na wspólną modlitwę w intencji pracowników służby zdrowia. Niech w trakcie tego spotkania szczególnie wybrzmi szczere słowo: „Dziękujemy…” – za wszelkie utrudzenie i zaangażowanie środowiska medycznego diecezji rzeszowskiej w niesieniu ulgi osobom chorym i cierpiącym. Mszy św., o godz. 15:00 będzie przewodniczył J.E. Biskup Rzeszowski Jan Wątroba. Szczegóły na stronie: www.dsz.rzeszow.pl

Katolicka grupa Odnowy w Duchu Świętym Miriam zaprasza na kolejny Wieczór Charyzmatyczny, z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duszy i ciała, który odbędzie się w dniu 9 października w DD Tabor przy ul. Połonińskiej 25 w Rzeszowie.

Duszpasterstwo przy parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rzeszowie wraz z Diecezjalnym Duszpasterstwem Rodzin zaprasza na Mszę św. z modlitwą o dar potomstwa i z modlitwą o błogosławieństwo dla matek oczekujących dzieci w dniu 10 października odbywającą się w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rzeszowie. O godz. 17.30 różaniec, 18.00 Msza Święta, 18.40 adoracja z modlitwą.