XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 22.09.2019 r.

21/09/2019 Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie!

1. W tygodniu wspominamy:

- poniedziałek –  św. o. Pio z Pietrelciny

- piątek – św. Wincentego a Paulo

- sobota – św. Wacława

2. W środę po Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej

3. W czwartek po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego – zapraszam chętne osoby do udziału (w trakcie spotkania odmawiane są nieszpory i rozważana jest Liturgia Słowa z najbliższej niedzieli)

4. W piątek po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi KSM – serdecznie zapraszam młodzież z naszej parafii (szczególnie kandydaci do bierzmowania i Ci, którzy przyjęli bierzmowanie w tym roku), jak również wszystkich chętnych. Adoracja zakończy się ok 19.30.

5. Zachęcam chętnych, aby zapisywali się do naszego parafialnego chóru.

Msze św. w tygodniu: o godz. 18.00,

niedziela – 7.30, 10.30, 16.00

(1) Dziękczynna z prośba o błogosławieństwo Boże dla Wiolety i Damiana w 10 rocznice ślubu i oddanie swojej rodziny Matce Bożej

Wtorek – 18.00

(1) Dziękczynna za wspólne pielgrzymowanie do Leżajska i o błogosławieństwo Boże dla Pielgrzymów i ich rodzin

(1) + Antoni Cisło (24 rocznica ślubu) i zmarli z rodziny Cisło

Czwartek 18.00

(1) ++ Maria, Anna, Agnieszka i Józef Bojda, i zmarli z rodziny

(2) Gr. + Czesława (f) Ożóg – uczestników pogrzebu – poza parafią

Piątek – 18.00

(1) ++ Grzegorz, Anna, Józef i Maria Szuberla; Rozalia i Antoni Chmiel i zmarli z rodziny; o błogosławieństwo Boże dla rodziny Szuberla i Wilczak

Sobota – 18.00

(1) Dziękczynna z prośba o błogosławieństwo Boże dla Małgorzaty i Piotra Jakubowskich w 25 rocznicę ślubu – od dzieci

(2) Gr. + Czesława (f) Ożóg – od uczestników pogrzebu – poza parafią

7.30: (1) ++ Zofia Walat; Jadwiga i Franciszek Ożóg – od Marii i Ryszarda Jastrząb

(2) Gr. + Czesława (f) Ożóg – od uczestników pogrzebu – poza parafią

10.30: Dziękczynna z prośba o błogosławieństwo Boże dla Zofii i Wiesława w 30 rocznicę slubu

Pielgrzymka maturzystów w dniach 25-27 września 2019 r. Program każdorazowego pielgrzymowania: 10.30 – katecheza, adoracja i spowiedź (bazylika); 13.00 – Eucharystia (bazylika); 14.30 – różaniec w kaplicy Matki Bożej.

W niedzielę 13 paździenika 2019 r. będziemy przeżywali w całej Polsce XIX Dzień Papieski pod hasłem: Wstańcie! Chodźmy!

Jesienne spotkanie szafarzy nadzwyczajnych Komunii Świętej odbędzie się w sobotę 28 września 2019 r. w Sanktuarium Matki Bożej z La Salette w Dębowcu. Początek o godz. 9.30.